Počet položek: 0 0 Kč

Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530

kliknutím zvětšíte
Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530
Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530ASS 1000Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530
ks

V dalším kroku si nahrajete vlastní obrázek

Cena s DPH : 1 590 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Výkon 1000W. Parní funkce pro úpravu a tvarování suchých vlasů 3 stupně regulace teploty a proudu vzduchu. Turbo spínač chladného vzduchu. Profesionální kartáč pro velké vlny a tvarování účesu (38mm). Tvarovací kartáč pro malé a střední vlny lokny (27mm). Vyjímatelný filtr pro čištění

Úprava a přetváření účesů při špičkové ochraně vlasů: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 5 Vlny, lokny, zatočené konce, objem… s teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 5 od Braun si můžete užívat každý den nový účes. Teplovzdušným ondulačním kartáčem Braun Satin Hair 5 si vlasy vysušíte a upravíte najednou – a nemusíte si je ani pokaždé znovu mýt. Stačí použít funkci páry a každému pramenu vlasů dodat bohatý proud vlhkosti. Nezapomeňte si hotový účes zafixovat geniální funkcí ochlazovacího stupně. Ať už si dnes vyberete jakýkoli účes – s teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 5 si můžete být jistá, že jsou vaše vlasy skvělé na pohled i na dotek. Užijte si jejich lesk.

Hlavní přednosti kulmy

Funkce páry

Nemusíte si pokaždé, když chcete nový účes, mýt vlasy. Výkonná funkce páry uvolní do vlasů vlhkost a umožní vám vytvarovat suché vlasy do nového účesu. Stačí stisknout tlačítko. Teplá, jemná pára osvěží vaše vlasy – velmi praktické pro dny, kdy si nepotřebujete mýt vlasy, a přesto chcete nový účes.

Filtr s mřížkou

Geniální filtr s mřížkou v zadní části ergonomicky tvarované rukojeti pomáhá předcházet lámání vlasů. Zabraňuje tomu, aby byly vlasy vtaženy do přístroje, kde by se mohly zamotat. Díky tomu je úprava vlasů ještě bezpečnější – navíc lze filtr také pohodlně sejmout a přístroj vyčistit.

Unikátní nástavce

Unikátně navržené nástavce zabraňují přesušení vlasů a zajišťují optimální výsledky, protože rovnoměrně rozdělují teplo. Hladké hroty kartáčů zajišťují dobré uchopení vlasů – pro efektivní úpravu vlasů bez poškození vlasových kutikul. 3 nástavce: malý tvarovací kartáč (29 mm), velký tvarovací kartáč (39 mm), nástavec pro zvětšení objemu.

Osobní nastavení

Individuální úprava vlasů si žádá možnost individuálního nastavení. 3 stupně nastavení umožňují přizpůsobit teplotu a intenzitu proudění vzduchu dle vašich potřeb. Můžete si být jistá, že teplota a intenzita proudění vzduchu vždy přesně odpovídá typu vašich vlasů, takže ty se pak při úpravě nepřesuší.

Dodatečné vlastnosti: Vytvořte si rozmanité účesy

Lokny

Měkké, lesklé a přirozeně vypadající lokny jsou oblíbené v každé době. Vytvořte si s teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 5 vlastní kudrnatý účes.

Vlny

Vlny propůjčí vašemu účesu strukturu a krásně vám orámují obličej.

Zatočené konečky

Podtrhněte svůj účes dokonalou jiskrou a zatočte si konce. Zatočené konečky jsou moderní vzpruhou pro jakýkoli účes a pomocí teplovzdušného ondulačního kartáče Braun Satin Hair 5 jich dosáhnete snadno.

Objem

S teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 5 si vytvoříte luxusní objem velmi snadno.

Obsah balení

  • teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 5 AS 530
  • velký tvarovací kartáč (39 mm)
  • malý tvarovací kartáč (29 mm)
  • nástavec pro zvětšení objemu

Potřebujete poradit ? Teplovzdušný kartáč s napařováním Satin Hair 5 AS 530

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam